Firma Winners Gadżety powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach poszukujących produktów reklamowych. Wyróżniamy się wysoką jakością obsługi, szeroką ofertą dobrej jakości produktów i szybką dostawą. Dbamy o to, by każdy odbiorca był całkowicie usatysfakcjonowany, a jego zamówienie zrealizowane w pełni naszych możliwości.Specjalizujemy się w produkcji, znakowaniu oraz sprzedaży produktów reklamowych.

       Wykonujemy znakowanie w formie: tampodruku, sitodruku, termotransferu, haftu, tłoczenia oraz grawerowania laserowego. W zależności od rodzaju zamawianych artykułów zwracamy uwagę na ilość oraz rodzaj materiału, tak aby idealnie dopasować je do bieżącego formatu.

       Gadżety reklamowe stanowią integralną część wizerunku firmy oraz wpływają na relację przedsiębiorca-konsument. W swojej ofercie posiadamy zarówno produkty promocyjne, jak i produkty przeznaczone dla bardziej wymagających klientów.
Oferujemy szeroki wybór artykułów biurowych w tym papier firmowy, notesy, długopisy, kalendarze m.in. książkowe, listkowe, ścienne, koperty personalizowane, filiżanki i kubki ceramiczne, odzież reklamową, gadżety elektroniczne.

       Wszystkie dostępne u nas produkty stanowią doskonałe rozwiązanie dla wypromowania zarówno dużego przedsiębiorstwa, jak i małej firmy.

Zapraszamy do współpracy
Anna Kaczmarek
właściciel marki Winners Gadżety.

preloader