Jak złożyć zamówienie?

 • 1. Przejrzyj ofertę na stronie internetowej

  Dzięki wyszukiwarce i podziale katalogu produktów na kategorie łatwo znajdziesz grupę produktów, która Cię interesuje. Po naciśnięciu na ikonę konkretnego przedmiotu zostaniesz odesłany do jego dokładnego opisu. Znajduje się tam jego cena netto oraz inne kluczowe informacje. Potwierdź, ile produktów potrzebujesz oraz jakie logo co ma być na nich umieszczone. Pamiętaj, że cena podana na stronie obowiązuje za jedną sztukę bez znakowania. Finalna wycena zawsze zależy od ilości produktów, metody znakowania i liczby kolorów użytych w logotypie.

 • 2. Skontaktuj się z nami!

  Skorzystaj z przycisku „wyślij zapytanie”, wyślij maila biuro@winners-gadzety.pl
  lub zadzwoń pod numer (52) 330 69 60. Nasz konsultant odpowie na wszystkie pytania i pomoże w realizacji zamówienia. W ten sposób nawiązujemy stały kontakt z Klientami. Jesteśmy do dyspozycji!

 • 3. Uzyskaj natychmiastową wycenę

  Staramy się przesyłać wyceny możliwie jak najszybciej. Każda z wycen zawiera dokładnie wyliczone koszty zbiorcze, koszt przygotowania projektu, metodę nadruku na gadżetach oraz ilość miejsc, które będą oznakowane. Unikamy obarczona naszych klientów ukrytymi kosztami, staramy się tez przechowywać wzory i matryce przez okres do 24 m-cy.

 • 4. Oceń wizualizację gadżetu

  Po wyborze metody znakowania zawsze przesyłamy naszym Klientom wizualizację końcowego wyglądu gadżetu reklamowego. Dzięki temu nasi Zleceniodawcy mogą przed zleceniem znakowania ocenić jakość projektów.

 • 5. Sfinalizuj zamówienie

  Po zaakceptowaniu wizualizacji, terminów dostawy oraz znakowania czas na finalizacje zamówienia. Wiąże się to z opłatą zlecenia. Od tego momentu wszystkie tryby naszej produkcji pracują nad realizacją artykułów promocyjnych.

 • 6. Oczekuj przesyłki

  Proces realizacji zamówienia trwa ok. 10-12 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie. Płatne projekty graficzne wykonywane są w ciągu 3-4 dni roboczych. Gwarantujemy, że każda paczka z towarem jest dobrze zabezpieczona oraz odpowiednio ubezpieczona. Nasza współpraca z Klientem nie kończy się na wysłaniu zamówienia, liczymy, że będzie to idealny
  wstęp do podjęcia owocnej współpracy biznesowej.

 • 7. Zamówienia z nadrukiem

  Przy składaniu zamówienia z nadrukiem należy podać symbol produktu, liczbę produktów, liczbę kolorów nadruku, termin realizacji, adres dostawy i numer telefonu do kontaktu. Projekt nadruku lub logotyp w corelu powinien zostać dostarczony drogą mailową. Termin realizacji jest potwierdzany po zaksięgowaniu wpłaty na koncie oraz pisemnej akceptacji finalnej wizualizacji znakowania produktu. Standardowo realizacja z nadrukiem trwa od 10 do 12 dni roboczych. Minimalna kwota zamówienia to 200 zł netto w ramach
  jednego produktu.

Zamówienia są wysyłane za pośrednictwem firm kurierskich.

Zamówienia bez znakowania

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie następujących danych: symbol produktu, liczbę produktów, terminu realizacji, adresu dostawy produktów, telefonu kontaktowego dla kuriera. Termin realizacji jest potwierdzany przez naszych handlowców po zaksięgowania wpłaty na koncie. Standardowo realizacja bez nadruku trwa od 5 do 7 dni roboczych. Minimalna kwota
zamówienia to 200 zł netto w ramach jednego produktu.